Vacatures

EPALS Refresher | European Paediatric Advanced Life Support

Na het behalen van het EPALS-certificaat moeten vaardigheden regelmatig opgefrist worden om bekwaam te blijven. Uit wetenschappelijk onderzoek is bekend dat reanimatievaardigheden relatief kort behouden blijven. Na het volgen van een EPALS Provider training kan je binnen een periode van 3 jaar de EPALS Refresher | European Paediatric Advanced Life Support training volgen om deze ”EPALS Provider” status te behouden.

Inhoud training

  • Herkenning van een kritisch ziek kind
  • Kennis en vaardigheden in het beoordelen en behandelen van problemen met de luchtwegen, ademhaling en circulatie (inclusief beademing met een beademingsmasker)
  • Intraossale infusie
  • Behandeling van shock
  • Scenario-gebaseerde training in het beheer van kritisch zieke kinderen
  • Basisreanimatie
  • Zorg voor het neonatale kind
  • Geavanceerde algoritmen voor hartstilstand
  • Behandelbare en niet-behandelbare ritmes, defibrillatie
  • Scenario-gebaseerde training in het beheer van (dreigende) hartstilstand, ernstig trauma en speciale omstandigheden; met nadruk op niet-technische vaardigheden en teambenadering
  • Nazorg na reanimatie en ethiek

Doel training

De EPALS Refresher | European Paediatric Advanced Life Support training heeft als doel om de verpleegkundigen te voorzien van kennis en vaardigheden die nodig zijn voor het herkennen en behandelen van een kritisch ziek kind. Hoe handel je tijdens het eerste uur van de ziekte en voorkom je verslechtering naar een hartstilstand? De nadruk wordt gelegd op samenwerken in een team, als teamlid of teamleider.

 

Meer informatie of direct inschrijven? Bezoek dan de website van de Excellus Academie.

Meer trainingen

Zorgprofessionals aan het woord

“Gouden ervaring”

“Het was al heel lang een droom van mij: op de ambulance werken. En op mijn 21e is dat ook gelukt, door jullie! Na mijn diplomering vanuit het ziekenhuis ben ik ingestroomd bij jullie op de B-wagen. Door Excellus kreeg ik een prachtige kans om mezelf te laten zien en te laten zien wat ik aan kennis en kunde in huis had.

Als jong gediplomeerde krijg ik nu de kans om door te groeien naar de A-auto, om een volwaardige ambulanceverpleegkundige te worden. Ik ben jullie als bedrijf ontzettend dankbaar voor de gouden ervaring die ik heb mogen opdoen.”

Robbert
Robbert Tettero

Robbert Tettero
28 jaar

“Ik houd van uitdagingen”

“Ik werk voor Excellus als recruitment consultant en heb daarbij veel contact met verpleegkundigen met diverse specialismes. Ik haal heel veel voldoening uit het zoeken van de juiste persoon op de juiste plek. Daarnaast werk ik als SEH & ICU verpleegkundige losse diensten in mijn eigen regio (Noord-Holland). Het houdt me scherp en zorgt ervoor dat mijn kennis en kunde op peil blijft.

Ik houd van uitdagingen, zo heb ik twee keer op de IC op Bonaire gewerkt en vloog ik met de ziekste patiënten naar de andere eilanden en Colombia.”

Ellen
Ellen

Ellen
Medewerker Excellus & verpleegkundige

“Voelde meteen fijn”

“Vanaf januari 2019 ben ik in dienst bij Excellus. Het prettige contact, de persoonlijke noot, het vlotte contact met collega’s; het voelde meteen fijn. Het laatste kwartaal van 2019 wilde ik graag ervaring op doen in het buitenland. Ondanks ik onder contract was, was dit geen probleem om te bewerkstelligen. Sterker nog, Excellus hielp mij hier maar al te graag mee.

Via Excellus ben ik werkzaam geweest als anesthesieverpleegkundige maar ik heb ook gewerkt als medium care verpleegkundige op de ambulance. Nu heb ik de keuze gemaakt om de opleiding te volgen tot ambulanceverpleegkundige.”

Shiva
Shiva Rampartaap

Shiva Rampartaap
Zorgambulance Oproeper